KONST / Litografier / Färglitografi 10838229
*
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2017
kl 18:49:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 18:28:57
1
200 kr
16/1 09:37:18
2
250 kr
16/1 18:44:11
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Vladimir Beck
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 18:28:57 | 1 | 200 kr |
16/1 09:37:18 | 2 | 250 kr |
16/1 18:44:11 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09